Blogu

Përshëndetje, unë jam përsëri me ju! Do të doja të ndaja me ju gëzimin tim të vogël… Pavarësisht gjithçkaje, arrita të ÇFROJ variçet në vetëm një javë!!!

A ju kujtohet rreth një vit më parë u ankova për dhimbje të tmerrshme në këmbë dhe venat me variçe? Ju kërkova këshilla se si t’i shpëtoj prej tyre.

Unë i kam provuar të gjitha mjetet juridike popullore, duke përfshirë sythat e thuprës dhe gjëra të tjera të padobishme, plus medikamente për rrjedhjen e gjakut, çorape kompresioni dhe të ngjashme. TË GJITHË ISHIN TË PADOBISHËM. Nuk më ndihmuan. Nuk patën asnjë efekt.

Shkova te mjeku, por ai në vend që të më ndihmonte, më qortoi që po e vonoja trajtimin. Mora një javë pushim pa pagesë nga puna. Kisha një depresion të rëndë, thjesht u ula në divan gjatë gjithë ditës, duke menduar për mënyrat për të hequr qafe venat me variçe dhe për të rikthyer bukurinë dhe shëndetin e këmbëve të mia. Fillova duke kërkuar në internet për metoda të ndryshme trajtimi.

Më në fund është gjetur shpëtimi nga variçet?!
Ndërsa shfletoja blogjet në internet, një postim i vogël i një flebologu nga Nju Jorku në një forum mjekësor më tërhoqi vëmendjen. Ai ka shkruar se në vendin tonë trajtimi i variçeve nuk është efektiv sepse mjekësia tradicionale nuk trajton shkakun e sëmundjes, por vetëm simptomat e saj.

Mjeku iu referua xhelit të ri kundër venave Variçe, i cili pati një përqindje të lartë rezultatesh pozitive. Po kërkoja informacion se ku mund ta blej këtë xhel dhe gjeta këtë dyqan.

Në fillim nuk i besova të gjitha, sepse ka shumë gjëra që reklamojnë në TV, por kam hasur në shumë rekomandime të mira për këtë xhel, kështu që vendosa ta porosis.

Kam porositur venat me variçe. Dërgesa ime mbërriti pas rreth një jave. E shpaketova, lexova udhëzimet dhe fillova ta përdor.

Cilat janë rezultatet? A i keni shëruar tani venat me variçe?
Fillova ta përdor këtë xhel duke ndjekur udhëzimet. Dhe me mend çfarë? Në vetëm 5 ditë, ënjtjet dhe variçet filluan të zhdukeshin para syve të mi. Isha aq i emocionuar sa u mahnita! E hoqa qafe VARIKOZITETIN!!! Vetëm në 5 ditë! A e beson? Nuk mund ta besoja… Këmbët më hoqën variçet, u bënë të bukura dhe nuk më dhembin! Nuk gabova dhe nuk u çmenda! Nuk gjej fjalë për të përshkruar sa e lumtur jam. Hera e fundit që isha kaq e lumtur ishte ndoshta 20 vjet më parë.

Tani ndihem si një person plotësisht i shëndetshëm. Madje jam mirënjohëse për sëmundjen time sepse variçet më kanë mësuar të vlerësoj gjërat që kam dhe t’i shikoj problemet e vogla në jetë ndryshe. Mundohem të mos mendoj se në çfarë do të mund të isha kthyer nëse nuk do të ishte ky xhel. Tani në jetën time nuk ka vend për mendime të errëta dhe të këqija, vetëm pozitive!

Më vjen veçanërisht mirë që gjërat dolën në këtë mënyrë. I hoqa qafe venat me variçe dhe në të njëjtën kohë kuptova se problemi i shumë prej nesh është se gjërat më të thjeshta duken të paefektshme. Dhe gjërat më të komplikuara, si operacioni, na duken më efektive. Por ata nuk janë. Çdokush mund të kurojë venat me variçe me një metodë më të thjeshtë, më të shpejtë dhe më të sigurt. Është testuar!

Per te interesuarit kam bere porosi ne kete formular. Kjo është kompania e autorizuar në vendin tonë që shet Variçe. Sa i përket transportit, paketa dërgohet me postë, dhe pagesa bëhet në derë pas marrjes së dërgesës. Kështu që gjithçka është e sigurt.

Çmimi i Variçeve është ulur për momentin, prandaj nxitoni të porosisni!

Shpresoj që ky informacion të ishte i dobishëm për ju dhe që më në fund të riktheni bukurinë dhe shëndetin e këmbëve tuaja brenda pak ditësh! Paç fat!